Dec 23rd اضافه شدن 65 پسوند - TLD جدید

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران گرامی؛ 65 پسوند جدید ( TLD ) به لیست اضافه شده است که می توانید دامین دلخواه خود را با این پسوند ها ثبت نمایید. مجموع تعداد پسوند های قابل ثبت در سنترال هاستینگ ... بیشتر »

Dec 13th ارتقا شبکه دیتا سنتر

با عرض سلام و وقت بخیر؛ طبق ایمیل اطلاعیه که از دو روز قبل برای کاربران ارسال شد؛ ما شاهد ارتقا شبکه در سطح دیتا سنتر بوده ایم؛ که البته طبق پیشبینی ها داشتن کمی DownTime دور از انتظار نبود. که البته ... بیشتر »

Nov 28th اضافه شدن سرور هاست اشتراکی جدید

با سلام، بنابر اطلاع رسانی قبلی سرور جدید قدرتمندی جهت میزبانی وب سایت های اشتراکی تهیه گردیده است.این سرور نیز همانند سرور های گذشته دارای DDoS Protection میباشد و آماده میزبانی برای سایت های ... بیشتر »

Nov 2nd تغییرات جدید در پنل سرویس ها

با سلام و وقت بخیر خدمت تمامی کاربران گرامی؛در طی روز های گذشته احتمالا شاهد تغییرات در پنل سرویس های هاستینگ و کلودپروتکشن بوده اید.این تغییرات علاوه بر به روز سانی cPanel  و قالب جدید آن ؛ شامل ... بیشتر »

Mar 14th خبر مهم - انتقال و تغییر دیتاسنتر - به روز شد

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران؛قبل از هر چیز تشکر می کنیم که با وجود برخی اختلالات در شبکه همچنان در کنار ما ماندید.امشب سرویس های ما به قوی ترین و امن ترین دیتا سنتر دنیا در خصوص DDoS Protection یعنی ... بیشتر »

Mar 8th 49 پسوند جدید برای ثبت دامین

با عرض سلام و وقت بخیر؛ 49 پسوند جدید جهت ثبت دامین به سایت اضافه شده است. پسوند های جدید ... بیشتر »

Feb 17th اطلاعیه مهم - سرویس بک آپ هاستینگ

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران گرامی؛به علت تغییر سرور بک آپ و افزایش حجم  آن، تا 48 ساعت آینده(پنجشنبه 30 بهمن)  هیچ گونه بک آپی از وب سایت ها گرفته نمی شود و بعد از این زمان دوباره سرویس بک آپ ... بیشتر »

Feb 1st قطعی سرور به دلیل سوختن هارد

با عرض سلام و وقت بخیر از دیروز شاهد قطعی سرور بودیم و طی مذاکراتی که با دیتا سنتر داشتیم مشکل را سوختن هارد اعلام کردند و تعویض هارد و همچنین انتقال مجدد اطلاعات کاربران به هارد جدید کمی به طول ... بیشتر »

Nov 17th آخرین تغییرات مهم 26 آبان 93

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران محترم سنترال هاستینگجدید ترین تغییرات تاریخ 26 آبان 1393 اعلام می گردد:سامانه پیامکاز این تاریخ به بعد یاد آوری صورت حساب کاربران از طریق پیامک (علاوه بر ایمیل) ... بیشتر »

Oct 29th اضافه شدن ماژول جدید در سرویس هاستینگ

با عرض سلام و وقت بخیر   کاربران سرویس کلود پروتکشن با ماژول Pro Protection آشنایی کامل دارند. هم اکنون این ماژول به سرویس هاستینگ نیز اضافه شده است.با فعال کردن این ماژول کلیه بازدید کنندگان قبل از ... بیشتر »